Pearl River Delta #TogetherWeRunFurther

Некои одат пат во Токио 2020, имаме уште еден план.

маратон
Ви благодариме преку "приоритетен стандард тркачи во запишување", да учествуваат во Хонг Конг маратон 2020! Вашите резултати регистрација се како што следува
резултати регистрација: избрани
или 26 000 тркачи изгледа страшно?
Czytaj dalej →

Принцот од возила за собирање на Монако

Вие не може да оди на француската ривиера и да скокнеш на Монако со сите свои glitz, казино, марки и се разбира автомобили. Повеќе, дека во Монте Карло се одржа во Монако ГП формула 1, Rajd Монте Карло (Рели Автомобили Монте Карло) и на Рели Монте Карло Historique во организација на Автомобилскиот клуб de Monaco.

Привлечноста е исто така можност да се види на автомобил колекција на принцот од Монако.
Czytaj dalej →

Ват Samphran во потрага на тајландски змеј

Нашата трета посета во Тајланд означени два гола: јаде супа со пеколот на остри реката трамвај стоп – што е, уште еднаш изгуби во Бангкок и да видиме “забранетиот” храм на Змејот – około 60 км од градот.

Кога развој на планови Maciej откриена дијамант во форма на Technik Музејот Jesada (целосна односи се појавуваат во делот Мото Muzea) – бевме подготвени за земјата на насмевки, Студија Wyspa Ko Samui i Samui фестивал маратон&патека 2019 Тоа беше сосема случаен, и начинот на кој 😉
Czytaj dalej →

Samui фестивал за завршна обработка на патека 35 километри.

Повеќето од сликите во влез доаѓа од Samui фестивал маратон&патека 2019

кога сакате “убиство” очите фотограф, знаете, што не е во ред – враќање, но зошто господин во задниот прави такви работи? предавство!


Czytaj dalej →