5. Wielka Pętla Izerska

Izerski Weekend Biegowy 2017

W ubiegłym roku spodobał nam się górski bieg w Szklarskiej Porębie i już na mecie zdecydowaliśmy, że wystartujemy w kolejnej edycji. Z uwagą śledziliśmy problemy organizacyjne i z wielką ulgą przyjęliśmy decyzję organizatorów, że bieg się odbędzie.

Czytaj dalej →

Старото време МОТО ЕМИСИЈА Machnice,,en,Второто издание ни искушение само мала оддалеченост од Вроцлав Machnice,,pl,Бројот на автомобили бил сличен на минатата година,,pl,Тоа ќе биде предвидливо и досадно,,pl,Нашите пријатели пристигна неочекувано,,pl,militaryści,,en,фасциниран загриженост и тркала поврзани стана интересна,,pl,Оригинален подарок,,pl,осумнаесет,,pl,радио и касетофон kasetowym,,hr,Касета и музика,,pl,Сепак ние суспендиран на очите на автомобилот за ништо,,pl,и нашите лево-страна перверзија,,pl,Генерално определување Machnicach шоу значи за екипите да се дојде,,pl,место и автомобилот ќе изгледа equestrian,,pl,Автомобилист разговор меѓу себе,,pl,во своите коњаници,,pl,недостатокот на комуникација меѓу световите,,pl,Успешно времето и на компанијата го направи,,pl

Druga edycja skusiła nas wyłącznie niewielką odległością Machnic od Wrocławia.

Czytaj dalej →

7. Bieg III Wież

Druga ale pierwsza choć jednak druga mimo, że pierwsza.
W Prusicach biegaliśmy od początku naszej biegowej przygody, zaliczyliśmy cykl 2015, 2016 ale w Biegu III Wież wystartowaliśmy po raz pierwszy.

Czytaj dalej →

IV BIEG SZERSZENIA – Nocny Bieg Świętojański

Dyszkę u Szerszenia biegliśmy drugi raz. Przyjemna trasa, klimat i niecodzienna pora bardzo nam się podobały, do tego miałam swoje małe wyzwanie, więc byliśmy zdecydowani i czekaliśmy na otwarcie zapisów. Wybór był między jubileuszowym zlotem w Zabełkowie, Ikarem i biegiem. Wybrałam bieg, надвор од, дека “zjadały mnie nerwy” miałam déjà vu, z którego bardzo się cieszę!

Czytaj dalej →

5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Po zapisach w noc sylwestrową na trasie biegu w Jakuszycach przyszedł czas na bieg.

Czytaj dalej →