Dolnośląski Cross Rowerowo-Pieszy z Adrianem Kosterą

Wyzwanie – 365 Triatlon
Fénykép. szervező


Na Dolnym Śląsku ma miejsce niecodzienne wyzwanieWyzwania #365 Triatlon. Codziennie przez rok (aktywność 8 h dziennie) Adrian Kostera zamierza uprawiać triathlon i tym wpisać się do Księgi Rekordów Guinnessa.
W pierwszym etapie codziennie pływał po 18 km przez dwa miesiące – łącznie 1205,1 km.
Etap – rowerowy – 31 131,75 km
Etap biegowy – 7 833,15 km.
Fénykép. szervező

Postanowiliśmy skorzystać z okazji i dołączyć do Wyzwania 365 Triathlon w Rudzie Milickiej i specjalnie zorganizowanej części otwarcia etapu rowerowego.
Runda liczyła 30 km i bezpośrednio można było dołączyć do Adriana Kostery. Choć nie pasjonuję się triathlonem i kompletnie nie popieram 365 dniowego szaleństwa z ciekawością przyglądałam się Adrianowi. Odniosłam bardzo dobre wrażenie, podczas rundy na chwile podjechał do nas i porozmawialiśmy.
zapytałam, który etap jest dla niego najtrudniejszy i odpowiedział, że pływanie. Umówiliśmy się też na dołączenie do ostatniego etapu wyzwania – biegania.
Fénykép. szervező


Wystartowało około 200 emberek. Pierwszą rundę pokonaliśmy w asyście Policji. Jechało się bardzo komfortowo, spokojnym tempemmy zdecydowaliśmy się na 2 okrążenia. Na mecie czekał piękny medal i pyszny lunch box od Nowalijka.