A nedvesség elősegíti futók.
Fénykép. Daniel Gebala

Úgy érzem, állandóan, ez egy természetesen nagy hagyományokkal rendelkező, és ez még csak 4 színhely, Ebben az évben ismét futott 3. Változás az előző évekhez képest vége volt az útvonal, és befejezni a felújított stadion

Fénykép. RST

és az időjárás, mert esett az eső, de legalább volt viszonylag meleg. Tökéletes idő a futók? Nekem, azt hiszem, mert szeretem a magas páratartalom. A Świdnicy éreztem, mint hal a vízben.

Fénykép. Jaroslaw Mochulsky

Jól működő családias környezetben, Tudjuk, hol parkolni, hogy képes legyen elhagyni probléma nélkül, ahol pihenni, mielőtt a verseny, amikor elkezd mozogni, és megfelel a világ faji.

Az útvonal mindig összezavart egy félmaratoni Ślężański – Jelképesen ez egészen hasonlít. Nem volt meglepetés, Saját meglepetés volt a sebessége az első néhány kilométer. Minden erőmmel megpróbáltam fék és nem rohan, De az eredmény meglepett alapvetően egyéni legjobb 5, 10 -ban 21 km. Üteme azonban erős volt. között 18 egy 19 km megelőztek két nagymamák, Már nem volt ereje, hogy gyorsítsa fel a tempót, de megtartotta. Dobiegłam 7 a kategória a kozmikus eredmény.

Fénykép. törzs cserkészek “tölgyek” im. Andrzej Malkowski, Troop ZHP Swidnica

A célba vár egy érem és termikus fólia, Ezután hagyományosan meleg ételek a medence.
Maciek futott át egy percre gyorsabban, mint én, Ez volt a versenyfutás az idővel, hogy véget.

Podziwiłam rajongók túra, akik bátran éljeneztek minket az eső. Néhány futó valószínűleg már tudja elérni a célvonalat, mert rajtlistájának felett 1500 ember jött 1463 amelyből csak 280 kobiet.
Szeretem ezt a versenyt, Ez szilárdan szervezett, útvonal kedvez a küzdelmet, és jó eredményeket, czego chcieć więcej?

21K: 01:36:22 -ban 01:37:24