Rio Mare Academy Women`s Health

4 wrześniowe dni spędziłam Kołobrzegu w towarzystwie 30 dziewczyn z całej Polski. Dni wypełniał bardzo bogaty grafik zajęć – treningi, warsztaty kulinarne i seminaria.
Fot.RMA


W zasadzanie nie było czasu „dla siebie” – po południu krótki spacer brzegiem morza i poranne półtorej godziny na bieganie, dzięki mojemu nawykowi bardzo wczesnego wstawania.

Udało mi się też wygospodarować czas na basen i saunę tak by w pełni sprawdzić udogodnienia hotelu Seaside.
Największą frajdę miałyśmy z treningów na plaży.
Fot.RMA

Przygotowywanie włoskich potraw pod okiem ognistej szefowej Cristiny Catese też sprawiało wiele przyjemności – mimo panujących reżimów sanitarnych.i polecam

Spotkanie otwarła redaktor naczelna WH Aneta Martynów, która bardzo ciekawie przedstawiła aspekty kobiecego życia i osiędbanie. Były też wykłady o diecie i odżywianiu Kasi Biłous – Zabiegany Dietetyk, trenerki Kasi Wysockiej o aktywności. Dowiedziałam się z nich, że mam hiper aktywne życie na tle innych dziewczyn. Fakt, że byłam jedną z najstarszych uczestniczek pozwolił mi z dystansem spojrzeć na życie i posłuchać jakie problemy mają dziewczyny. W piątek miałyśmy uroczystą kolację i pogaduchy do północy.

Dobrze wykorzystałam czas Rio Mare Academy Women`s Health.