1. Etap – Prusice Biegają

132 osoby na mecie, którym chciało się wstać w niedzielę rano i pobiec w mroźny poranek 5 km čas, a potem kolejne 5 dla przyjemności i dodatkowych punktów.
Photo. Prusice Biegają


Bardzo miło było wrócić do Prusic. Wygodny dojazd z Wrocławia sprawił, że dojechaliśmy szybciej niż planowaliśmy. Tłumy gęstniały z każdą minutą, to już nie jest lokalny bieg a zawody biegowepełną gębą”.
Photo. Prusice Biegają

Pogoda była trudna dla osiągnięcia życiówekmroźny choć słoneczny poranek. Wreszcie zobaczyłam trasę a nie tylko ją poczułam. Biegnie się bardzo przyjemnie, choć są liczne zakręty a od połowy dystansu jestpod górkę”.

Starałam się zrobić mocną rozgrzewkę i dobrze rozgrzać mięśnienie są przyzwyczajone do mrozu. Było mi zimno a powietrze w płucachbolało”, szybko się jednak rozgrzałam. Pobiegłam w swoim tempie i wyszło, że było ono na 2 kobietę na mecie.
Photo. Prusice Biegają

Cieszę się z wyniku i chcę popracować nad mocnym finiszem, tak by wykorzystać możliwości trasy i pobiec szybciej. Tradycyjnie po mecie na 5 km pobiegliśmy kolejne 5 km w tempie relakscacyjno-konwersacyjnym. Takie niedzielne poranki to ja lubię!
5K: 00:21:57 (2 ODPRTO) v 00:22:43