4. Bieg Oborygena

Cette année, nous avons dû laisser aller courir Oborygena, tenté de nous lézard.

Zresztą Oborygena biegamy od pierwszej edycji i szkoda by było przegapić bieg.
Takim sposobem sobota zrobiła się bardzo biegowa, bo plan zakładał start w Zachowicach w ramach Biegowego Grand Prix Gminy Kąty Wrocławskie – lions de sentier kąckich, a wyjazd do Obornik zrobił się niepalnowanym szaleństwem.

Tradycyjnie wyjechaliśmy wcześniej, zaparkowaliśmy na naszym ulubionym parkingu i odebraliśmy bogate pakiety. Czekaliśmy na start biegu i odczuwaliśmy na własnej skórze jak rośnie temperatura. W Oborygenii zawsze jest gorąco, bardzo gorąco.

Tłumy znajomych przełożyły się na rekordową frekwencję.
Wystartowaliśmy i się zaczęło. Nie chciałam walczyć, stanęłam nieco dalej na starcie i to był błąd. Pierwszy kilometr przepychałam się, rwałam tempo i wkurzałam się. puis, COMME D'HABITUDE, zaskoczyła mnie trasa, piach i pagórki. Co roku wiem, że lekko nie jest i za każdym startem dziwię się, że jest tak ciężko. W tym roku było zdecydowanie dla mnie najtrudniej, męczyłam się sromotnie, było mi zdecydowanie za gorąco. Pocieszałam się faktem, że nie tylko ja niedomagam na trasie i łączyłam się w bólu z innymi dziewczynami.
Photo. Pro-Run


Niby las a mało cienia dawał. Wreszcie meta, to nic, że pobiegłam minutę gorzej niż w zeszłym roku.
Photo. Pro-Run

Medal, woda, owoce i posiłek regeneracyjny i nieoczekiwanie 3 miejsce w kategorii, a że się miejsca nie dublują to oficjalnie wylądowałam na 2, a ostatecznie

Zdecydowanie lubię startować w Biegu Oborygena i męczyć się na trasie. Nous avons pris la bonne décision et je suis très heureux, une fois que nous sommes arrivés 4, au moins pour l'année sera en mesure de célébrer l'anniversaire rond. Un autre facteur de motivation est grande vitesse de montage et graphiques merveilleux, cohérent, introduit à chaque élément d'une année donnée: sac, médaille, chemise, prix. Et seulement un petit mais, médailles diminuent à un rythme alarmant. Cette année a été un peu je l'espère pour l'année n'a pas été micro.

10,4K: 00:51:20 (2 K40) dans 00:54:30