Avviare in esecuzione in campo

sotto lo slogan: Come eseguire pista Salomon organizza corsi di formazione gratuito di sci di fondo combinata con la sperimentazione di nuovi modelli di scarpe. Si tratta di una tradizione così laica.


Żałuję, że inni producenci sprzętu biegowego nie idą tą drogą. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to promocja iszukanie rynku”, ale nikt nie zmusza do zakupu butów. Ja jako odbiorca tej formy reklamy tylko zyskuję: mogę sobie pobiegać w nowych modelach i je wypróbować, co jest bezcennym doświadczeniem, dostaję też spotkanie w miłym towarzystwie i przebieżkę.

Korzystamy więc z każdej sposobności pobiegania sobie i sprawdzenia co ciekawego w sezonie przygotował Salomon. Treningi odbywają sięw naszym parkui niezmiernie cieszy mnie, że we Wrocławiu prowadzi je Bartek Przedwojewski.
Pogoda dopisała to i spora grupa biegaczy stawiła sie na trening. Tym razem były dwa modele do wyboru SPEEDCROSS 5 i SENSE RIDE 2 i mimo, że moja noga świetnie się czuje w 5 wybrałam Sense z delikatniejszym bieżnikiem. Biegało się w nich dobrze, ale WOW nie było.