Piast Run Mikołajowy

Ostatni medal do kolekcji,

by go zdobyć trzeb było przebiec 10 km Piastowskiego Biegu Mikołajowego. I jak tu nie biegać?


I choć nie mieliśmy ochoty na zawody, a od maratonu nawet nie spojrzeliśmy w stronę butów biegowych, dzielnie stawiliśmy się na linii startu.
Fénykép. Paweł Mazurczak

Przyjechaliśmy wcześniej, żeby nie mieć kłopotów z parkowaniem i robiliśmy za drogowskaz do biura zawodów. Siedziałam z miną cierpiętnicy, nie mogąc zdecydować się jak się ubrać. Zimno może nie było, bo aż 7 stopni ale mocno wiało. Azt nem számít semmit,,pl,faj túlélési kezdődött a harmadik körben,,pl,Maciek száguldott a célba, és az volt a benyomásom,,pl,hogy húzni neki,,pl,Meg kellett, hogy menjen haza, és már az autó,,pl,amikor rájöttünk,,pl,hogy meg kell kezdeni a számok,,pl,Mentünk az irodában,,pl,és a hölgy azt mondta nekünk, hogy,,pl,vannak díjat korcsoportban kell lennie,,pl,Ahogy illik a jubileumi torta,,pl,Fuss erő következetesen meglep,,pl,először díjat voltak a kategóriákban tavaly, és most csak nyitott újra szempontjából,,pl,Nők nem voltak nyitottak,,pl,Nehéz lépést tartani a változásokkal,,pl,egy dolog biztos már több szerencsével, mint,,pl, niczego nie oczekiwałam, chciałam tylko przebiec te cholerne 10 km i być już na mecie.
Fénykép. Leon Dubij

Obowiązkowa rozgrzewka, bo trzeba wreszcie się poruszać, po tygodniu nicnierobienia, rozmowy ze znajomymi i wreszcie start.
Trasa była zmieniona, pętla z 4 km po parku, wyjątkowo mi się nie podobała. Pobiegłam swoim tempem i nawet do połowy dystansu biegło mi się nieźle, byłam druga.

Potem było już tylko gorzej i do mety dotarłam w tempie relaksacyjnym, bo stwierdziłam, że nie zamierzam się męczyć. Wyprzedziły mnie 3 dziewczyny a ja sobie myślałam, biegnijcie, ja mam czas. Skończyłam jako 5 kobieta i I w kategorii, co i tak jest sukcesem.
Fénykép. Paweł Mazurczak

Maciek również biegł treningowo, miał się nie wysilać, bo dopadło go przeziębienie. Z medalami postanowiliśmy nie czekać na dekorację mojej kategorii i wróciliśmy do domu.
Fénykép. Paweł Mazurczak

Jestem zmęczona, nogi mnie nie niosą a CityTrail już czeka za rogiem

10K: 00:46:50 (K40 1) -ban 00:50:01