Run XXVII Solidarnost,,pl,To so nekatere od prvega natečaja, ki je potekal pred dvema letoma,,pl,lani ob tem času smo tekel maraton v Bordeaux,,pl,letos ni preskočila,,pl,solidarnost,,pl

To były jedne z pierwszych zawodów jakie pobiegliśmy dwa lata temu, rok temu w tym czasie biegliśmy maraton w Bordo, w tym roku nie odpuściliśmy.

Fotografija. Solidarność

piknik vzdušje,,pl,dobra organizacija in prost paket želite več,,pl,V nasprotju z nastopov, dirka ni enostavno,,pl,in konkurenca je huda vrh,,pl,ker so nagrade privlačne,,pl,Solidarnost Seveda je igral neznačilno popoldne,,pl,To niso sanje, da začnete,,pl,Vedno imam problem, kaj jesti in kako se pripraviti in cel dan je,,pl,zlomljeno,,pl,čakajo na začetek,,pl,to je treba, da je v mestu, preden,,pl,dvigni začetno številko,,pl,Letos je že tradicionalno vroče,,pl,Učil iz izkušenj sva stala nekoliko naprej,,pl,ker začetek in izhodišče je težko in potrebujejo veliko prvem 500m dodge in prehiteti,,pl,To je nemogoče, da bi se izognili izrinjanje,,pl,ko je konec,,pl,tekači na progi,,pl,Vodi neenakomerno asfaltno cesto,,pl, dobra organizacja i darmowy pakiet czego chcieć więcej.

Wbrew pozorom bieg nie jest łatwy, a rywalizacja czołówki jest zacięta, bo nagrody są atrakcyjne.

Photo. Solidarność

Bieg Solidarności rozgrywany jest nietypowo po południu, uro 16.00 nie jest wymarzona do startu. Zawsze mam problem co zjeść i jak się przygotować a cały dzień jest “rozbity” oczekiwaniem na start, do tego na miejscu trzeb być przed 15, by odebrać numer startowy.

W tym roku tradycyjnie było gorąco. Nauczeni doświadczeniem stanęliśmy nieco z przodu, bo start i początek biegu jest trudny i pierwsze 500m trzeba dużo kluczyć i wyprzedzać. Nie da się uniknąć tłoku, gdy jest ponad 1000 biegaczy na trasie. Biegnie się nierówną asfaltową ulicą, kos pločniku,,pl,recidiva in naravnost do ciljne črte,,pl,ki je okoli ovinka rahlo v loku,,pl,Nisem končal in se je namesto tega na dirki za prvo mesto,,pl,popolnoma obupal biegaczce,,pl,ki me je prehitela pred vklopom do cilja,,pl,sem mislil,,,pl,je v moji kategoriji,,pl,vendar borbenost me je zapustil in zato sem izgubila,,pl,mesto,,pl, nawrót i prosta do mety, która jest za zakrętem nieco po łuku.

Finisz mi nie wyszedł i zamiast ścigać się o pierwsze miejsce, zupełnie odpuściłam biegaczce, która mnie wyprzedziła przed skrętem do mety. Domyślałam się, że jest w mojej kategorii, ale duch walki mnie opuścił i tak przegrałam 1 miejsce o 5 sekund.

5,2K: 00:22:30 v 00:22:58

Pustite Odgovori

Vaš e-naslov ne bo objavljen. Obvezna polja so označena *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.