Ejecutar XXVII Solidaridad,,pl,Estas fueron algunas de la primera competición que se desarrolló hace dos años,,pl,Hace un año en este momento nos encontramos con un maratón en Burdeos,,pl,este año no se saltó,,pl,solidaridad,,pl

To były jedne z pierwszych zawodów jakie pobiegliśmy dwa lata temu, rok temu w tym czasie biegliśmy maraton w Bordo, w tym roku nie odpuściliśmy.

Foto. Solidarność

Piknikowa atmosfera, dobra organizacja i darmowy pakiet czego chcieć więcej.

Wbrew pozorom bieg nie jest łatwy, a rywalizacja czołówki jest zacięta, bo nagrody są atrakcyjne.

Foto. Solidarność

Bieg Solidarności rozgrywany jest nietypowo po południu, tiempo 16.00 nie jest wymarzona do startu. Zawsze mam problem co zjeść i jak się przygotować a cały dzień jestrozbityoczekiwaniem na start, do tego na miejscu trzeb być przed 15, by odebrać numer startowy.

W tym roku tradycyjnie było gorąco. Nauczeni doświadczeniem stanęliśmy nieco z przodu, bo start i początek biegu jest trudny i pierwsze 500m trzeba dużo kluczyć i wyprzedzać. Nie da się uniknąć tłoku, gdy jest ponad 1000 biegaczy na trasie. Biegnie się nierówną asfaltową ulicą, kawałek po bruku, nawrót i prosta do mety, która jest za zakrętem nieco po łuku.

Finisz mi nie wyszedł i zamiast ścigać się o pierwsze miejsce, zupełnie odpuściłam biegaczce, która mnie wyprzedziła przed skrętem do mety. Domyślałam się, że jest w mojej kategorii, ale duch walki mnie opuścił i tak przegrałam 1 miejsce o 5 segundo.

5,2K: 00:22:30 en 00:22:58

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos necesarios están marcados *

*

Este blog se mantiene libre de spam por WP-Libre de Spam.