5Тх Бад,,en,Битка за Будимпешту или Будимпешта Аеродром је писта 13Р-31Л,,pl,Очекивања су била велика и плашио сам се,,pl,они нас могу угрозити,,pl,задржи своју трећу титулу најбржег на свету аеродрому,,pl,Тестови Соломон друго издање,,pl,Према пословица,,pl,сељак живи не поштеди,,pl,ми не можемо водити прилику да тестира хардвер трку,,pl,И овај пут, било је прилика, заједно са Наталиа Томасиак,,pl,Планински стил Соломун опрема за тестирање и Суунто сатови,,pl,Уживали смо прву трку Оборигена,,pl,Аустралија паметно прилагођен стајњака Силесиан,,pl,Занимљиво пут и добра организација,,pl,тако да у другој брзини нисмо могли пропустити,,pl,Рун Полифоно - Километри Помоћ,,pl,Ми смо имали одмор после маратона,,pl: Runway Run

Batalia o Budapeszt czyli Budapest Airport’s runway 13R-31L. Oczekiwania były duże i bałam się, że mogą nas przerosnąć – utrzymać po raz trzeci tytuł najszybszego lotniska na świecie!

Bieg branżowy/firmowy zawsze wiąże się z dużym stresem, jest presja i oczekiwania. Do Budapesztu jechałam z konkretnym zadaniem, wygrać po raz trzeci z drużyną i powalczyć w kobietach o trzecie miejsce, które w zeszłym roku przegrałam o 2 секунде.

Logistyka nie ułatwiała zadania: w Budapeszcie byliśmy o 1 w nocy, jedzenie po drodze to parówka na Orlenie. Добро, że nie czekał nas maraton tylko bieg na 10 у 5 км.

Śniadanie miszczów

W terminalu 1 odebraliśmy pakiety, przebraliśmy się w obowiązkowe koszulki i karnie poszliśmy na płytę lotniska do strefy startowej.

Czekałam na start, bo jak już biegnę to się nie denerwuję. Bieg po drodze startowej do przyjemnych nie należy, mocne słońce, silny wiatr i wszystko może się zdarzyć.

I udało się, pilnowałam swojej ubiegłorocznej konkurentki w tym roku ja byłam szybsza. Czekaliśmy na pozostałe wyniki.

i mamy to! Jesteśmy najszybszym lotniskiem na świecie a do tego drugą drużyną zawodów.

Dekoracje

Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny, wygląda na to, że za rok nie pojedziemy na szóstą edycję Bud: Runway Run. Miałam nieodparte wrażenie, że tym roku było jakoś słaboniby wszystko na miejscu i na czas a jednak brakło atmosfery.

Trzeba poszukać innego biegu po lotnisku.

Оставите одговор

Ваша емаил адреса неће бити објављена. Обавезна поља су означена *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.