5e Bud,,en,Tests Salomon la deuxième édition,,pl,Selon le dicton,,pl,pas épargné la vie paysanne,,pl,nous ne nous courons l'occasion de tester la course du matériel,,pl,Cette fois encore, il y avait l'occasion, en collaboration avec Natalią Tomasiak,,pl,style montagnard équipement d'essai Solomon et montres Suunto,,pl,Tests magasin organisé approprié, car Biegacza.pl tenue sous la boutique,,pl,que le choix était plus limité que la dernière fois,,pl,lien,,en,Beaucoup moins il a également été,,pl,test,,pl,sans parler,,pl,J'étais la seule femme,,pl,reste des filles était du magasin,,pl,Le test est une excellente occasion de vérifier l'équipement de combat et un meilleur ajustement,,pl,Cette fois-ci même pas regardé Speedcross,,pl,Nous sommes également limités à la bonne taille,,pl: Runway Run

Batalia o Budapeszt czyli Budapest Airport’s runway 13R-31L. Oczekiwania były duże i bałam się, że mogą nas przerosnąć – utrzymać po raz trzeci tytuł najszybszego lotniska na świecie!

Bieg branżowy/firmowy zawsze wiąże się z dużym stresem, jest presja i oczekiwania. Do Budapesztu jechałam z konkretnym zadaniem, wygrać po raz trzeci z drużyną i powalczyć w kobietach o trzecie miejsce, które w zeszłym roku przegrałam o 2 secondes.

Logistyka nie ułatwiała zadania: w Budapeszcie byliśmy o 1 w nocy, jedzenie po drodze to parówka na Orlenie. Eh bien, że nie czekał nas maraton tylko bieg na 10 dans 5 km.

Śniadanie miszczów

W terminalu 1 odebraliśmy pakiety, przebraliśmy się w obowiązkowe koszulki i karnie poszliśmy na płytę lotniska do strefy startowej.

Czekałam na start, bo jak już biegnę to się nie denerwuję. Bieg po drodze startowej do przyjemnych nie należy, mocne słońce, silny wiatr i wszystko może się zdarzyć.

I udało się, pilnowałam swojej ubiegłorocznej konkurentki w tym roku ja byłam szybsza. Czekaliśmy na pozostałe wyniki.

i mamy to! Jesteśmy najszybszym lotniskiem na świecie a do tego drugą drużyną zawodów.

Dekoracje

Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny, wygląda na to, że za rok nie pojedziemy na szóstą edycję Bud: Runway Run. Miałam nieodparte wrażenie, że tym roku było jakoś słaboniby wszystko na miejscu i na czas a jednak brakło atmosfery.

Trzeba poszukać innego biegu po lotnisku.

Laisser un commentaire

Votre adresse email ne sera pas publiée. les champs requis sont indiqués *

*

Ce blog est maintenu libre spam par WP-SpamFree.