5th Bud,,en,Die Schlacht von Budapest oder Budapest Airport Runway 13R-31L,,pl,Die Erwartungen waren hoch, und ich hatte Angst,,,pl,sie können uns überwältigen,,pl,halten seinen dritten Titel der schnellsten Flughafen der Welt,,pl,Tests Salomo die zweite Auflage,,pl,Ganz nach dem Motto,,pl,Bauer lebt nicht verschonen,,pl,wir nicht laufen wir die Gelegenheit, die Hardware-Rennen zu testen,,pl,Auch diesmal gibt es eine Gelegenheit, zusammen mit Natalią Tomasiak,,pl,Bergstil Solomon Prüfgeräten und Suunto Uhren,,pl,Wir haben das erste Rennen Oborygena,,pl: Runway Run

Batalia o Budapeszt czyli Budapest Airport’s runway 13R-31L. Oczekiwania były duże i bałam się, że mogą nas przerosnąć – utrzymać po raz trzeci tytuł najszybszego lotniska na świecie!

Bieg branżowy/firmowy zawsze wiąże się z dużym stresem, jest presja i oczekiwania. Do Budapesztu jechałam z konkretnym zadaniem, wygrać po raz trzeci z drużyną i powalczyć w kobietach o trzecie miejsce, które w zeszłym roku przegrałam o 2 Sekunden.

Logistyka nie ułatwiała zadania: w Budapeszcie byliśmy o 1 w nocy, jedzenie po drodze to parówka na Orlenie. Nun, że nie czekał nas maraton tylko bieg na 10 in 5 km.

Śniadanie miszczów

W terminalu 1 odebraliśmy pakiety, przebraliśmy się w obowiązkowe koszulki i karnie poszliśmy na płytę lotniska do strefy startowej.

Czekałam na start, bo jak już biegnę to się nie denerwuję. Bieg po drodze startowej do przyjemnych nie należy, mocne słońce, silny wiatr i wszystko może się zdarzyć.

I udało się, pilnowałam swojej ubiegłorocznej konkurentki w tym roku ja byłam szybsza. Czekaliśmy na pozostałe wyniki.

i mamy to! Jesteśmy najszybszym lotniskiem na świecie a do tego drugą drużyną zawodów.

Dekoracje

Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny, wygląda na to, że za rok nie pojedziemy na szóstą edycję Bud: Runway Run. Miałam nieodparte wrażenie, że tym roku było jakoś słabo… niby wszystko na miejscu i na czas a jednak brakło atmosfery.

Trzeba poszukać innego biegu po lotnisku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.