7. Спеед ИИИ куле,,pl,Други али први, али други, међутим, упркос,,pl,да је прва,,pl,У Прусице се водио од почетка нашег крос-кантри авантуру,,pl,залицзилисми циклус,,pl,али у трци ИИИ куле полетео по први пут,,pl,ИИИ РУННИНГ стршљен,,pl,Хов До Иоу Покрени,,pl,Хорнет водио млазница у други пут,,pl,пријатан пут,,pl,климе и веома необичан пут смо волели,,pl,на ово сам имао свој мали изазов,,pl,Тако да су одређени и чекали отварање записа,,pl,Избор је био између златног јубилеја у Забеłковие,,pl,Икарем а биегием,,sn,изабрао сам да побегнем,,pl,Они су јели живце,,pl,миаłам сеен,,fr,који сам веома срећан,,pl

Druga ale pierwsza choć jednak druga mimo, że pierwsza.
W Prusicach biegaliśmy od początku naszej biegowej przygody, zaliczyliśmy cykl 2015, 2016 ale w Biegu III Wież wystartowaliśmy po raz pierwszy.

Trasę znaliśmy aż za dobrze, to miał być spokojny bieg w przyjemnych okolicznościach i rodzinnej biegowej atmosferze i był ale jednak Bieg III Wież nas zaskoczył.

Do Prusic przyjechaliśmy z bezpiecznym zapasem czasu, odebraliśmy pakiety startowe i poszliśmy na start do rynku. Nic nie zapowiadało “dramatu”, który miał się wkrótce rozegrać. Po rozgrzewce ustawiliśmy się na starcie, nie pchaliśmy się “do przodu”, staliśmy ze znajomymi i rozmawialiśmy.

Strat. Trasa mało atrakcyjna, у 10 km to dwa kółka. Pogoda była dobra, momentami było za gorąco, a podmuchy wiatru przeszkadzały na otwartej przestrzeni. Na metę wbiegłam zadowolona, że to już koniec. Długo czekaliśmy na wyniki a dekoracja była z 30 minutowym poślizgiem. Zostaliśmy, bo byłam II w kategorii. Odebrałam statuetkę i pojechaliśmy do domu.

Испоставило се, że czasy mierzone były tylko brutto, bo to “kameralny” исповест (na ponad 500 људи), do tego zgodnie z regulaminem nagrody w open i kategoriach się nie dublowały i w oficjalnych wynikach zajęłam I miejsce w kategorii. Firma nie poradziła sobie z pomiarem czau i wynikami.

Nie czuję rozczarowania, jednak zabrakło mi w Biegu III Wież tego szczególnego uczucia na mecie, po biegu, które sprawia, że chce biec kolejny raz i jeszcze jeden. Organizacja była dobra, wszystko na czas i na miejscu, dużo punktów z wodą na trasie, oryginalny pakiet z ręcznikiem, ładny medal, smaczny posiłek regeneracyjny a jednak nie chcę ponownie biec w Prusicach.

K10 Brutto: 00:46:14 (7 отворен сам 1 w K40) у 00:46:47

Оставите одговор

Ваша емаил адреса неће бити објављена. Обавезна поља су означена *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.