7. Speed ​​III Towers,,pl,km von Breslau,,pl,wie üblich, verließen wir etwas früher,,pl,leicht zu parken und sicher Pakete abholen,,pl,dass in diesem Jahr gab es ein T-Shirt und Buff und ist gut von unserer Firma geliebt,,pl,Eine halbe Stunde vor Beginn der Aufwärmphase haben wir begonnen,,,pl,Ich war ein Nervenbündel,,pl,Wäsche,,ro,lange vor dem Kurs,,pl,Maciek vergessen, zu beobachten und schließlich lief wie Ich mag laufen,,pl,ohne Kontrolle,,pl,Meine Uhr ist gebraucht mir nur zu messen Kilometer,,pl,dass die Route nicht bestimmt wurde, und so wurde ich Abb einschließlich buchstäblich am Anfang spielen,,pl,Ich lief gut trotz der hohen Temperaturen,,pl,Bäume und Wasser effektiv reduziert Wärme,,pl,und läuft bis zu,,pl,Rechnung,,fi

Druga ale pierwsza choć jednak druga mimo, że pierwsza.
W Prusicach biegaliśmy od początku naszej biegowej przygody, zaliczyliśmy cykl 2015, 2016 ale w Biegu III Wież wystartowaliśmy po raz pierwszy.

Trasę znaliśmy aż za dobrze, to miał być spokojny bieg w przyjemnych okolicznościach i rodzinnej biegowej atmosferze i był ale jednak Bieg III Wież nas zaskoczył.

Do Prusic przyjechaliśmy z bezpiecznym zapasem czasu, odebraliśmy pakiety startowe i poszliśmy na start do rynku. Nic nie zapowiadało “dramatu”, który miał się wkrótce rozegrać. Po rozgrzewce ustawiliśmy się na starcie, nie pchaliśmy się “do przodu”, staliśmy ze znajomymi i rozmawialiśmy.

Strat. Trasa mało atrakcyjna, zu 10 km to dwa kółka. Pogoda była dobra, momentami było za gorąco, a podmuchy wiatru przeszkadzały na otwartej przestrzeni. Na metę wbiegłam zadowolona, że to już koniec. Długo czekaliśmy na wyniki a dekoracja była z 30 minutowym poślizgiem. Zostaliśmy, bo byłam II w kategorii. Odebrałam statuetkę i pojechaliśmy do domu.

Es stellte sich heraus, że czasy mierzone były tylko brutto, bo to “kameralny” Geständnis (na ponad 500 Menschen), do tego zgodnie z regulaminem nagrody w open i kategoriach się nie dublowały i w oficjalnych wynikach zajęłam I miejsce w kategorii. Firma nie poradziła sobie z pomiarem czau i wynikami.

Nie czuję rozczarowania, jednak zabrakło mi w Biegu III Wież tego szczególnego uczucia na mecie, po biegu, które sprawia, że chce biec kolejny raz i jeszcze jeden. Organizacja była dobra, wszystko na czas i na miejscu, dużo punktów z wodą na trasie, oryginalny pakiet z ręcznikiem, ładny medal, smaczny posiłek regeneracyjny a jednak nie chcę ponownie biec w Prusicach.

K10 Brutto: 00:46:14 (7 offene i 1 w K40) in 00:46:47

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.