IV BIEG SZERSZENIA – Nocny Bieg Świętojański

Dyszkę u Szerszenia biegliśmy drugi raz. Przyjemna trasa, klimat i niecodzienna pora bardzo nam się podobały, do tego miałam swoje małe wyzwanie, więc byliśmy zdecydowani i czekaliśmy na otwarcie zapisów. Wybór był między jubileuszowym zlotem w Zabełkowie, Ikarem i biegiem. Wybrałam bieg, ван, да “zjadały mnie nerwy” miałam déjà vu, z którego bardzo się cieszę!

40 км од Вроцлав,,pl,као и обично, оставили смо мало раније,,pl,лако паркирати и сигурно покупити пакета,,pl,да ове године дошло је до мајица и љубитељ и добро је вољен од стране наше компаније,,pl,Пола сата пре почетка загревања почели смо,,pl,Био сам сноп нерава,,pl,прање,,ro,много пре курса,,pl,Мациек заборавио да гледа, и на крају побегао баш као што сам желео да ради,,pl,без контроле,,pl,Мој сат се користи за мене мерење само неколико километара,,pl,да је пут није утврђен, а тако сам играо сл укључујући буквално на почетку,,pl,Добро ран, упркос високим температурама,,pl,Дрвеће и вода ефективно смањена топлоту,,pl,и трчање до,,pl,рачун,,fi, wyjechaliśmy jak zwykle nieco wcześniej, by bezproblemowo zaparkować i na spokojnie odebrać pakiety. Ucieszyłam się, że w tym roku nie było koszulki a buff i to lubianej przez nas firmy. Pół godziny przed startem zaczęliśmy rozgrzewkę, ja byłam kłębkiem nerwów, Осећао сам се, да “spalam” się na długo przed biegiem.

Maciek zapomniał zegarka i wreszcie pobiegł tak jak ja lubię biegać, bez kontroli. Mój zegarek służy mi tylko do odmierzania kilometrów, више, że trasa nie była oznaczona i tak spłatał mi figa włączając się dosłownie w momencie startu.

Ми смо поставили, biegło mi się dobrze mimo wysokiej temperatury. Drzewa i woda skutecznie ograniczyły upał, a wbiegając do “lasku” чак осећао пријатно хладноћу,,pl,Траса је веома шармантан и не смета ми ни два точкови,,pl,И лике то рун ту,,pl,Брзо успоставио Пелотон,,pl,Био сам трећи, али након другог километру испред спортисте и тако дошли до циља, као друга жена,,pl,Као што прошле године,,pl,Уффф,,es,Традиционално, чекали смо више од сат времена за декорацију,,pl,Гледали смо ватру емисију и отишао на роштиљу,,pl,где није било ничега,,pl,Ово је једина Јарринг,,pl,да пакује и ваучери треба да се изда само за храну,,pl,картица,,pl,Нажалост, такви људи,,pl,Возили смо се кући,,pl,задовољан,,pl,чекамо записник,,pl,К40,,haw. Trasa jest bardzo urokliwa i nie przeszkadzają mi nawet dwa kółka, lubię tam biegać.

Szybko ustalił się peleton, byłam trzecia ale po drugim kilometrze wyprzedziłam zawodniczkę i tak do mety dobiegłam jako druga kobieta. Tak samo jak w ubiegłym roku, ufff.

Tradycyjnie ponad godzinę czekaliśmy na dekorację, obejrzeliśmy pokaz ognia i poszliśmy na grilla, na którym nic już nie było. To jedyny zgrzyt, И, że w pakietach powinny być talony i jedzenie wydawane tylko za “kartkę”, niestety tacy ludzie… Pojechaliśmy do domu, zadowoleni, czekamy na zapisy na 5 Bieg Szerszenia.

10К: 00:45:14 (2 OPEN i 1 k40) у 00:45:33

Оставите одговор

Ваша емаил адреса неће бити објављена. Обавезна поља су означена *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.