IV RUNNING frelon,,pl,Midsummer Night Run,,pl,Frelon reçoit la buse à la deuxième fois,,pl,itinéraire agréable,,pl,le climat et un temps très inhabituel nous avons aimé,,pl,à ce que j'avais mon petit défi,,pl,Donc, nous étions déterminés et avons attendu l'ouverture des dossiers,,pl,Le choix était entre le jubilé d'or en Zabełkowie,,pl,Ikarem un biegiem,,sn,J'ai choisi de courir,,pl,Ils ont mangé mes nerfs,,pl,miałam déjà vu,,fr,que je suis très heureux,,pl,Course Déluge suédois,,pl,Nous sommes allés en voyage organisé à la vitesse Suède,,pl,Notre aventure a commencé il y a une heure,,pl,le dimanche,,pl,quand nous sommes partis de la maison,,pl,nous avons pris le bus et conduit à la gare,,pl,Nous attendons pour nous sur,,pl,heures en train à,,pl – Nocny Bieg Świętojański

Dyszkę u Szerszenia biegliśmy drugi raz. Przyjemna trasa, klimat i niecodzienna pora bardzo nam się podobały, do tego miałam swoje małe wyzwanie, więc byliśmy zdecydowani i czekaliśmy na otwarcie zapisów. Wybór był między jubileuszowym zlotem w Zabełkowie, Ikarem i biegiem. Wybrałam bieg, l'extérieur, que les “zjadały mnie nerwy” miałam déjà vu, z którego bardzo się cieszę!

40 km od Wrocławia, wyjechaliśmy jak zwykle nieco wcześniej, by bezproblemowo zaparkować i na spokojnie odebrać pakiety. J'ai été ravie, że w tym roku nie było koszulki a buff i to lubianej przez nas firmy. Pół godziny przed startem zaczęliśmy rozgrzewkę, ja byłam kłębkiem nerwów, Je me sentais, que les “spalam” się na długo przed biegiem.

Maciek zapomniał zegarka i wreszcie pobiegł tak jak ja lubię biegać, bez kontroli. Mój zegarek służy mi tylko do odmierzania kilometrów, plus, że trasa nie była oznaczona i tak spłatał mi figa włączając się dosłownie w momencie startu.

Nous avons mis en, biegło mi się dobrze mimo wysokiej temperatury. Drzewa i woda skutecznie ograniczyły upał, a wbiegając do “lasku” czuło się nawet przyjemny chłód. Trasa jest bardzo urokliwa i nie przeszkadzają mi nawet dwa kółka, lubię tam biegać.

Szybko ustalił się peleton, byłam trzecia ale po drugim kilometrze wyprzedziłam zawodniczkę i tak do mety dobiegłam jako druga kobieta. Tak samo jak w ubiegłym roku, ufff.

Tradycyjnie ponad godzinę czekaliśmy na dekorację, obejrzeliśmy pokaz ognia i poszliśmy na grilla, na którym nic już nie było. To jedyny zgrzyt, J'ai, że w pakietach powinny być talony i jedzenie wydawane tylko za “kartkę”, niestety tacy ludzie… Pojechaliśmy do domu, zadowoleni, czekamy na zapisy na 5 Bieg Szerszenia.

10K: 00:45:14 (2 OPEN i 1 k40) dans 00:45:33

Laisser un commentaire

Votre adresse email ne sera pas publiée. les champs requis sont indiqués *

*

Ce blog est maintenu libre spam par WP-SpamFree.