IV BIEG SZERSZENIA – Nocny Bieg Świętojański

Dyszkę u Szerszenia biegliśmy drugi raz. Przyjemna trasa, klimat i niecodzienna pora bardzo nam się podobały, do tego miałam swoje małe wyzwanie, więc byliśmy zdecydowani i czekaliśmy na otwarcie zapisów. Wybór był między jubileuszowym zlotem w Zabełkowie, Ikarem i biegiem. Wybrałam bieg, außerhalb, dass “zjadały mnie nerwy” miałam déjà vu, z którego bardzo się cieszę!

40 km od Wrocławia, wyjechaliśmy jak zwykle nieco wcześniej, by bezproblemowo zaparkować i na spokojnie odebrać pakiety. Ich war begeistert, że w tym roku nie było koszulki a buff i to lubianej przez nas firmy. Pół godziny przed startem zaczęliśmy rozgrzewkę, ja byłam kłębkiem nerwów, Ich fühlte mich, dass “spalam” się na długo przed biegiem.

Maciek zapomniał zegarka i wreszcie pobiegł tak jak ja lubię biegać, bez kontroli. Mój zegarek służy mi tylko do odmierzania kilometrów, desto, że trasa nie była oznaczona i tak spłatał mi figa włączając się dosłownie w momencie startu.

Wir setzen, biegło mi się dobrze mimo wysokiej temperatury. Drzewa i woda skutecznie ograniczyły upał, a wbiegając do “lasku” selbst fühlte eine angenehme Kühle,,pl,Die Strecke ist sehr reizvoll und ich nichts dagegen haben nicht einmal zwei Rädern,,pl,Ich mag es laufen,,pl,Schnell etablierte das Peloton,,pl,Ich war Drittel, aber nach dem zweiten Kilometer vor den Athleten und so kam die Ziellinie als zweite Frau,,pl,Wie schon im vergangenen Jahr,,pl,ufff,,es,Traditionell warteten wir eine Stunde für die Dekoration über,,pl,Wir sahen uns die Feuershow und ging auf dem Grill,,pl,wo es nichts,,pl,Dies ist die einzige Rütteln,,pl,dass Pakete und Gutscheine sollten nur für Lebensmittel ausgegeben werden,,pl,Karte,,pl,Leider ist eine solche Leute,,pl,Wir fuhren nach Hause,,pl,zufrieden,,pl,wir sind für die Datensätze warten,,pl,k40,,haw. Trasa jest bardzo urokliwa i nie przeszkadzają mi nawet dwa kółka, lubię tam biegać.

Szybko ustalił się peleton, byłam trzecia ale po drugim kilometrze wyprzedziłam zawodniczkę i tak do mety dobiegłam jako druga kobieta. Tak samo jak w ubiegłym roku, ufff.

Tradycyjnie ponad godzinę czekaliśmy na dekorację, obejrzeliśmy pokaz ognia i poszliśmy na grilla, na którym nic już nie było. To jedyny zgrzyt, Ich, że w pakietach powinny być talony i jedzenie wydawane tylko za “kartkę”, niestety tacy ludzie… Pojechaliśmy do domu, zadowoleni, czekamy na zapisy na 5 Bieg Szerszenia.

10K: 00:45:14 (2 OPEN i 1 k40) in 00:45:33