Bieg “Bitwy Pod Legnicą 1241 – Półmaraton”

To nie był bieg, to była bitwa!

Фотографија. KL(lca.pl)

Największym zaskoczeniem była muzyka na dwóch punktach kibicerskich – z głośników dopingował Bob Marley, a Buffalo Soldier na drugim punkcie był dla mnie ogromnym zaskoczeniem, miłym. Poczułam się jak na “Jamie”.

Најавио је раван пут и био је један од великог успона,,pl,да је за последње километар до циља а да не помињемо,,pl,Курс научили прошле године,,pl,полу-маратон са историјом у позадини,,pl,добро организован,,pl,да ће покренути,,pl,Ове године, пут је промењена, а почетак је у Легници,,pl,завршити у Легницкие Поле,,pl,Организатори осигурана за повратак аутобуса,,pl,Уписнина,,pl,богат пакет са т-схирт,,pl,оброк у финишу,,pl,Туре сложеног побенедиктинскиего шта још може желите,,pl,Дирецтионс фром Вроцлав,,pl,преко 70км,,pl,али барем ће АУТОПУТ,,pl,У дворцу Легници смо покупили стартер пакет,,pl,загрејан смо се у цркви и почели смо,,pl,Упркос гужве није било,,pl,који је учествовао у,,pl, że o ostatnim kilometrze do mety nie wspomnę…
O biegu dowiedziałam się w zeszłym roku, półmaraton z historią w tle, sprawnie zorganizowany, Знао сам, że w nim pobiegniemy. W tym roku zmieniono trasę i start był w Legnicy, meta w Legnickim Polu. Organizatorzy zapewniali powrotne autobusy, wpisowe 30 дин, bogaty pakiet z koszulką, posiłek na mecie, możliwość zwiedzania z przewodnikiem kompleksu pobenedyktyńskiego czego chcieć więcej.

Dojazd z Wrocławia – ponad 70km, ale przynajmniej jedzie się autostradą. W Legnicy na zamku odebraliśmy pakiet startowy, przy kościele się rozgrzewaliśmy i startowaliśmy.

Tłumów nie było mimo, że startowało ponad 850 људи. Први километара су спроведени широке путеве,,pl,Емигранти нас од Легница,,pl,побјегао у рурално,,pl,идилично и далеко од анђеоско,,pl,Сунце је сијало све време у лице,,pl,пут је изгледало мало узбрдо,,pl,случајности су кратки и практично неприметно,,pl,И како то већ кандидовао за други брда у нади да се одморе и одбегли пут до випłасзцзаłа након неког времена поново водити нешто узбрдо,,pl,У последња два километра било тешко психички и физички,,pl,прво петља и приказивање Финисхерс,,pl,км на доле након што сада на циљ,,pl,последњих километара ради узбрдо,,pl,На раскрсници испред мене који каже бака,,pl,правило,,fr,на мајици,,pl, które wyprowadziły nas z Legnicy, dalej biegło się wiejsko, sielsko i bynajmniej nie anielsko.

Фотографија. KL(lca.pl)

Słońce grzało cały czas w twarz, trasa wydawała mi się lekko pod górkę, zbiegi były krótkie i praktycznie nieodczuwalne. I tak jak się już wbiegło na kolejną górkę z nadzieją na odpoczynek i zbieg trasa się wypłaszczała by po chwili znów prowadzić lekko pod górkę.

Фотографија. KL(lca.pl)

Ostatnie dwa kilometry były trudne psychicznie i fizycznie, po pierwsze pętelka i widok finiszerów, kilometr w dół by po nawrocie już do samej mety – ostatni kilometr biec pod górkę. Na zbiegu wyprzedziła mnie babka z napisem “regle” na koszulce. До сада сам био испред кобитки,,pl,Сада сам знао,,pl,Ја сам свепт,,pl,хирак,,pl,Не сустигао и тако даље,,pl,Изгубио сам секунди,,pl,жена у финишу,,pl,Имам ружу,,pl,Ја то непотребно гест наћи,,pl,Схаме цвеће,,pl,увенути,,pl,и медаља,,pl,Ја сам задовољан са стазе,,pl,себе окупио сам за јачу финишу,,pl,иако Осећам благи глад,,pl,треће место јер је био тако близу,,pl,Након трке смо отишли ​​на кафу и оброка регенеративне,,pl,Са камион покупио депозит,,pl,несталан,,pl,и чекали смо више од сат времена за одлазак аутобуса,,pl,То је једина примедба,,pl,први одлазак није планирано пола сата раније,,pl,Организација остали закопцан последње дугме,,pl,Могло би се осетити тркача допиесзцзоним,,pl, teraz wiedziałam, że mam pozamiatane. “Góralki” nie dogoniłam i tak o 12 sekund przegrałam 3 miejsce w kategorii. Byłam 13 kobietą na mecie, dostałam różę (uważam to za niepotrzebny gest, szkoda kwiatów – więdną) i medal.

Jestem zadowolona z biegu, zebrałam się w sobie na mocniejszy finisz, choć czuję lekki niedosyt, bo trzecie miejsce było tak blisko. Po biegu poszliśmy na kawę i posiłek regeneracyjny. Z samochodu ciężarowego odebraliśmy depozyt (lotny) i ponad godzinę czekaliśmy na odjazd autobusu. To jedyna uwaga, повреда, że pierwszego odjazdu nie zaplanowano pół godziny wcześniej. Cała reszta organizacyjnie dopięta na ostatni guzik. Można się było poczuć dopieszczonym biegaczem. Ја бих препоручио покретање "Баттле оф Легница,,pl,Полумаратон "ако неко жели,,pl,Топ у центру града,,pl,гума на путу и ​​брзине да створи атмосферу у срцу,,pl 1241 – Półmaraton” jeśli ktoś chce “góry w centrum miasta”, zmęczyć się na trasie i tworzyć biegową atmosferę od serca.

Оставите одговор

Ваша емаил адреса неће бити објављена. Обавезна поља су означена *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.