Најди разликата

Најдете разликата..

Што ни поседува – Не знам, тоа може да меланхолија?

И така малку добив многу голема, на нафта и во машина, што е, сè она што не знам и не ми се допаѓа. Pojeździmy гледаме…

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.