CUDA, CUDA

објави – Маркос rozbieramy.

Во почетокот на декември,, тоа е, наскоро ќе заминат на приколка. На Божиќ доби нова боја, отстранети делови освежување, заменат истрошени и волја… Останува да се види. Бев малку нервозен.

One Reply to “CUDA, CUDA”

  1. Pingback: Wstęp do malowania | Mini Marcos Poland

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.