Lamborghini

Јас не очекувам, и уште лута бик допадна погоре како, Можам, сепак, руралниот Баба и ми се вртат брзо трактори.

Музејот е во фабриката, но, за жал, до март 2015 посети беа суспендирани за производство на линија, иако вреди да дојдат и да видат Sant'Agata Bolognese “бик” автомобили. Симболот значи не е од земјоделството или parmegiana Regino, и е едноставно знак на Хороскопски Lamborghini.

Веќе на улица во предниот дел на фабриката е интересно, а можеби и завидува на мајстори…

Lamborghini трактори мирно произведе, направи своето пари на нив и купив Ферари. Тој не бил задоволен со акцијата во спојката – Енцо предложи соработка, но колку голема Ферари може да побара да се "трактор", одби, и Ferruccio се преобразуваше себеси, авто. Врз основа на вашиот автомобил тука сите Ламбо V12, усовршени што kulało, каросерија произведена во Милано, па создаде 350 GTV.

Производство на автомобили започна – на почетокот беше тешко, Ми се допаѓа да се убедат купувачите да луксузни автомобили, кои производителот е симбол за трактори. Пробив дојде со Miura S, EN.

Гледа во автомобилот од предната страна, може да се види контурите на бик, големите очи со трепките, агли – воздух и љубопитност монтирани само еден огледало, кој се однесува на колекции за пожари.

својата модерна интерпретација

CDN.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.