Horacio Пагани

Хм, Па, можете да пишувам за автомобил за 1 300 000 евра во основната верзија, направени од јаглеродни влакна со кевлар, некаде во италијанската провинција во фабриката… Huayra

нема chyba, ¿Е Zonda

Јас предупредуваат, Турнејата е повеќе од просекот на патот, и впечатоци – Де gustibus не est disputandum.
Фабрика се наоѓа во индустриската зона на Сан Cesario Sul Panaro, и како да се произведе супер луксузен автомобил изгледа многу лошо, гаража како г-дин Edzia.

Но, нешто, Моторите се на Mercedes AMG, Се разбира V12 (Можете да се чувствуваат лути бик)

а остатокот од приказот на Италијанците на самото место способни.

Внатрешноста на автомобилот и пилотската кабина ужасно натруфен, се разбира, со највисок квалитет на материјали.

Така, Значи, ова торбичка за носење стеблото, на ткива и брисеви во времето.

И колку што е автомобилот самиот може да се ужива, Оваа фабрика гледањето на потенцијален купувач треба да се извлечат. Второ, тоа, трпеливо чекаат за две години (се произведува на годишно ниво 24 парчиња, и моќта е на 40 но загуби нешто посебно за ИТ “bańkę”) и не се загрижени за тоа дали тој ќе ги здипли рамна врати. Пагани тест патеката не, тестови на локални патишта (скапи во Модена на патеката?). Јас не знам што чудо на 1992 компанијата успеа да направи таквото рекламирање и угледот, Како и во секој случај, ќе мора слободна еден милиони евра се искрено препорачуваме да се формира редица за Lamborghini и Пагани се прости.

и на крајот на белегот Пагани четири издувни гасови.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.