Fiorano коло

Решивме да се одмори од автомобили во пејзажот на Месечината, Сепак, патот води низ Маранело и

Стад Ферари drodze – Конечно видов Testarossa во дивината,

сепак, беше пребрз за камера – позната црвена.

Споменик омилен возач на Енцо – Gillesen Villeneuve'a.

И еднаш бевме во Маранело точно spenetrowaliśmy непријателска територија.

и познатиот тунел,

SAV koniec крем на кремот

Конечно стигнавме до месечината

Јас би го препорачал тивка прошетка низ улиците на Маранело и на долгото патување до калта гејзери.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.