Земјата на Прелистувачи

Така, Оваа земја е автомобилската слив. Број на приватни колекции може да направи да се чувствуваат вртоглавица, Collezione демнат на секој чекор. Заинтересираните може да се помине целосна листа на кандидати да ги покажуваат своите колекции автомобилски.

Magnat вулгарен и чудни пријатели производител на налепници со играчи доби од колекцијата на градски автомобил да се зачува за потомство, и дека во младоста работел во Венецуела, Тоа се насочија кон hombre.

Како што му доликува на фарма – поздравен од колекцијата на трактори,

Џовани сопственикот не, и покрај претходните богата е-mail конверзација – дури и ние не се појавија. Се чувствувам глад и крварат помеѓу автомобилот сам не е веројатно најдобрата идеја. Собирање може да се гледа, но пред себе изгледаат подобро информации за автомобили. Collezione Умберто panini препорачуваме, ако некој е само во областа и не треба многу на една идеја како да се трошат вашите ден.

Се разбира, Maserati бренд беше доминантен но имаше и други ѕвезди:

– Кадилак во моментов е на време 355 на 1931 години,

– serce Дино,

– Други пронајдоци,

– Кралицата Maserati,

и многу повеќе, така што црвено не беше:

и на крајот на мистерија каков вид на автомобил?

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.