Pantera, Inc

Денес, планови беа Пагани, но во последен момент, Мислам вчера вечер прес-офицер Лаура напиша, тие треба да се откажете нашата посета, затоа што на клиентот доаѓа (Нашиот мајстор). Тивко, здружување на силите, успеавме да најде друг достапни датум и денешниот датум на zagospodarowaliśmy…

Наместо тоа,, тоа беше од фабриката, Де Томасо.

Фабриката е во стечај од 2004 години и Стоп прашува цена марки, тој се уште не најде нов сопственик.

Повреда, бидејќи друго парче на автомобилската историја е изгубена засекогаш, и дека не може да биде толку убава музеј.
На патот, моравме да надополнување на батериите Ферари пати – за оваа намена посети AutoLuce и неговата богата колекција.

Јас сум почнуваат да навистина имаат доволно автомобили на F и на тој начин сум тип на полски стереотипите. На улица поглед смешно шоу, возење наоколу со партали заштита на маска, Овие се, се разбира, и без безбедност. Во дневната соба имаше, исто така, Maserati, Ми се допаѓа тоа што не може да биде, дури и во една фабрика Ферари Maserati производи…

На патот, преминал Miniak, брзо беше копиле.

Хотелот е во непосредна близина на касарната, е пријатни – на 8.00 мотиви се освои, маршеви и други егзотични мелодии за државни уво.

На балконот гледа паркот Енцо Ферари.

и сè е киснат во брзо црвени автомобили.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.