Форца јас

Ние сме подготвени и спакувани

дури и во буквална смисла…

Во средата се подготви автомобилот за да замине за ForzaItalię, и најави дека времето врнежи е Abarth доби miniakowe наметка. Подобро од ништо.
Ние имаме уште три викенди надвор и оган на зимската сезона – летаме и Miniaki гаражи.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.