Motoclassic “фатени”

Изненадување дојде по пошта – слики од нашата презентација на Motoclassic.
Со почит Кристијан

Но, прво турбо дама

Forzaitaliani

и главата

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.