Автомобилски музеј, најголемиот светски

Tytuł nie jest przechwałką a samą prawdą 😉 400 уникатни автомобили под еден покрив, време за колекционери “Motocar Искуство”, “Моторни трки”, “Motocar ремек” во “Bugatti Veyron”.

Тоа е образовно

забава

и потоа следи шок

со секој миг подлабоко

и можете веднаш да се изгубиш засекогаш

познати автомобили на познати личности

Како тоа да не беше доволно да ја погоди митинг пред Vauxhalli, дојде од Швајцарија.

Немам зборови, да го изразат она што го видов таму, Ова драгоцено искуство и никогаш нема да го заборави шок “автомобилски” Јас преживеал таму.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.