Ансамблот

Вчера, по пауза речиси една година го посетивме тим PetrolHearts. Тешки момци се среќаваат секоја недела (Четврток) на покривот на Castorama, како фреквенција како пристрасен, но мислам дека еднаш месечно – зошто да не! Забележливо беше промена во профилот на автомобил – Ѕвездата не доминираат, овој пат во сила беа Garbusiarze.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.