Холанѓанецот Gor

Решивме да се одмори од miniaków и отидовме на одмор во Karpacz. М од автомобилот, но не може да избега и да се избегне здруженија, бидејќи нашиот прв пат да Сандра беше само Amberkiem на митингот на Лозинка Okraj и 30 утешител см снег на покривот.
Ние се врати полн со ентузијазам за изградба на новиот GT и гладни злоти искуство, и патувања план 2013 година подготвени!
Мирен Божиќ и Среќна Нова Година.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.