Јас веќе се пријавиле за втората елиминација NLC – 3 Април…
Сеуште чекаат за мојата ракета оваа недела и почна со тренинзи пред.

Nie mogłam się powstrzymać i poniżej zamieszczam jeszcze dwie fotki autorstwa Stevena 🙂 Wielkie dzięki!

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.