Подготвени за да ги собере

Ни еднаш “остриот” викенд. Во петок, обука проектили…
Овој пат, г-дин przewietrzyliśmy. Bubblesa.

Почетоците беа тешки, По две работи многу тешко можеше да се фрли на брзини и бев прилично разочаран. За среќа, доволно за да искрвари на спојката само. Играчка автомобил spisywało голема – е многу подинамична од Амбер, но за жал тоа нема едноставен моќ. Те поздравувам сили – Maciek już coś wymyślił 😉

foty на Стефан Wyszynski

Однос на остварување на релито мајстори Тимот!
http://rallymovies.blogspot.com/

Сабота, повторно беше на пат, а можеби и тоа е пролет и сонцето сјае но и обука на нашиот тим не се прави премногу добро. Никој не слушаше команди, Зборувавме сите глупоста и отиде како што сакав.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.