Subaru Impreza е

Првиот состанок на гаражата вклучени во оваа година – Maciek споменати во Г-Bubble тркало и ригидно прицврстени место. Денес седиштето на возачот, го чекав и промена на тркала за ова лето и во петок одиме на друга тренингот. Może to lekka przesada z kołami ale pojawiły się zwiastuny wiosny i temperatura poszła w górę a ja chcę poćwiczyć na aucie w gotowości „rajdowej” 😉
Следниот викенд имам часови во втор степен, и јас сум љубопитен се разбира. До сега немав можност дури и да го набљудуваат вежби се изведуваат на таа. Едните се 2 - 3 една недела, двојка само еднаш месечно. Во февруари, со помош на сите класи и јас повеќе сум фасциниран од нив. Навистина ми се допаѓа да поминат оние неколку часа на патеката сè повеќе и повеќе, тоа е добивање потопло ...

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

*

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.