5. Wielka Pętla Izerska

Izerski Weekend Biegowy 2017

W ubiegłym roku spodobał nam się górski bieg w Szklarskiej Porębie i już na mecie zdecydowaliśmy, że wystartujemy w kolejnej edycji. Z uwagą śledziliśmy problemy organizacyjne i z wielką ulgą przyjęliśmy decyzję organizatorów, że bieg się odbędzie.

Czytaj dalej →

OLD TIME MOTO SHOW Machnice,,en,Druga izdaja nas mika, le majhno razdaljo od Wroclaw Machnice,,pl

Druga edycja skusiła nas wyłącznie niewielką odległością Machnic od Wrocławia.

Czytaj dalej →

7. Bieg III Wież

Druga ale pierwsza choć jednak druga mimo, że pierwsza.
W Prusicach biegaliśmy od początku naszej biegowej przygody, zaliczyliśmy cykl 2015, 2016 ale w Biegu III Wież wystartowaliśmy po raz pierwszy.

Czytaj dalej →

IV BIEG SZERSZENIA – Nocny Bieg Świętojański

Hornet tekel šobo v drugič,,pl,prijetna pot,,pl,podnebje in zelo nenavadno, ko mi je všeč,,pl,to sem imel malo izziv,,pl,Tako smo odločni in čakali na odprtje zapisov,,pl,Izbira je bila med zlatega jubileja v Zabełkowie,,pl,Ikarem je biegiem,,sn,Sem se odločil, da delujejo,,pl,Jedli so moje živce,,pl,miałam videl,,fr,katero sem zelo zadovoljna,,pl,Po zapisov v Silvestrovo na dirkališče v Jakuszyce prišel čas za zagon,,pl. Przyjemna trasa, klimat i niecodzienna pora bardzo nam się podobały, do tego miałam swoje małe wyzwanie, więc byliśmy zdecydowani i czekaliśmy na otwarcie zapisów. Wybór był między jubileuszowym zlotem w Zabełkowie, Ikarem i biegiem. Wybrałam bieg, zunaj, to “zjadały mnie nerwy” miałam déjà vu, z którego bardzo się cieszę!

Czytaj dalej →

5. PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Po zapisach w noc sylwestrową na trasie biegu w Jakuszycach przyszedł czas na bieg.

Czytaj dalej →